УЗ запустила сервіс бронювання квитків для військових — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

УЗ запустила сервіс бронювання квитків для військових

Особисті фінанси
107
УЗ запустила сервіс бронювання квитків для військових
УЗ запустила сервіс бронювання квитків для військових
Укрзалізниця запустила сервіс спецзамовлення квитків для військовослужбовців. Він вже доступний на порталі. Тож у разі відсутності квитків у продажу забронювати їх військовослужбовці можуть онлайн.
Про це повідомляє пресслужба компанії.
«Відтепер військовослужбовці можуть придбати проїзний документ, навіть якщо поїздка раптова, наприклад, на лікування, у відрядження або до рідних у довгоочікувану відпустку, а квитки вже розкупили. Віримо, що це дозволить спростити життя тим, кому ми зобовʼязані свободою та життям», — зауважив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Лященко.
Залишити заявку на порталі можна не пізніше ніж за 6 годин до відправлення поїзда. Після цього на вказаний замовником е-mail прийде спеціальний код. Викупити квиток потрібно в касі не пізніше ніж за 1 годину до відправлення поїзда, предʼявивши військовий квиток або посвідчення офіцера.
Спецзамовлення квитків доступне на 17 поїздів, які найпопулярніші серед військовослужбовців. Зокрема, це маршрути до міст, наближених до зони ведення бойових дій та зворотно.
Військовослужбовці можуть бронювати квитки як для себе, так і для побратимів, з якими разом збираються в дорогу.

Довідка Finance.ua:

  • раніше військовослужбовці бронювали квитки через військового коменданта. Необхідно було спочатку здійснити особистий візит до військового коменданта, а потім на вокзал, щоб викупити квиток.
До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.

Хочу отримати гроші до зарплати 👛

За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас