416
"Укрнафта" хоче відновити видобуток на ліквідованих свердловинах
— Енергетика

Компанія «Укрнафта» планує переглянути фонд свердловин із метою його відновлення.
Про це повідомила пресслужба фірми.
Наразі 4300 свердловин, які перебувають у межах спецдозволів «Укрнафти», є ліквідованими. Частина — через геологічні причини, однак більшість — у звʼязку з аваріями.
«Ми детально переглянемо весь величезний фонд свердловин з метою його відновлення — шляхом буріння бокових горизонтальних стовбурів, важких капітальних ремонтів або буріння дублерів таких свердловин», — висловився директор «Укрнафти» Сергій Корецький.
Крім того, в компанії заявили, що планують брати в оренду ліквідовані свердловини інших компаній на спецдозволах «Укрнафти» та передавати в оренду власні свердkовини, які перебувають у межах спецдозволів інших фірм. Ідеться про понад 1300 свердловин.
Корецький вважає, що відновлення навіть 10% ліквідованих свердловин дасть +30% до діючого видобувного фонду компанії.
Борітеся — поборемо! Слава Україні!
За матеріалами: Діло
Поділитися новиною
Також за темою
Українцям дозволили заряджатися на «Новій пошті»: що не можна брати
Україна домовилась з Польщею про збільшення потужностей для імпорту газу
Які прилади не можна залишати увімкненими в розетку на ніч
У Китаї запрацювала найбільша у світі електростанція на стисненому повітрі
Танкери тіньового флоту росії отримали попередження від 14 країн Європи
Як обрати зарядну станцію — основні критерії
