Україну відбудовуватимуть за європейськими стандартами — Шуляк — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Україну відбудовуватимуть за європейськими стандартами — Шуляк

Казна та Політика
284
Україну відбудовуватимуть за європейськими стандартами — Шуляк
Україну відбудовуватимуть за європейськими стандартами — Шуляк
Україну відбудовуватимуть за європейськими стандартами.
Про це в інтерв'ю Mind повідомила голова парламентського комітету з організації державної влади та містобудування Олена Шуляк.
Посадовиця пояснила, що парламентарі вже ухвалили низку законів, пов’язаних із покращенням сфери будівництва. Мова йде зокрема про євроінтеграційний закон, що стосується мінімальних вимог до енергоефективності для будівель і споруд.
«Це говорить про те, що ми будемо використовувати стандарти та практики, які застосовуються в ЄС у процесі модернізації чи нового будівництва», — додала Шуляк.
Парламентарка наголосила, що, відповідно до цього законопроєкту, будівельні матеріали українських виробників, які використовуватимуть для відбудови, мають відповідати стандартам, нормам та характеристикам Європейського Союзу.
«У нас немає іншого шляху. Ми повинні не просто використовувати європейські правила, а той євроінтеграційний курс, якого дотримуємося вже тривалий період часу», — підкреслила Шуляк.
Політикиня відзначила, що Україна має вивчати питання переробки будівельного сміття, адже тільки у Бучанському районі Київщини наразі є 2 млн тонн будсміття (за попередніми підрахунками і тільки в житловому секторі).

Борітеся — поборемо! Слава Україні!

За матеріалами:
Mind
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас