У Празі запрацювало відділення українського «Паспортного сервісу» — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Празі запрацювало відділення українського «Паспортного сервісу»

Світ
299
У Празі запрацювало відділення українського «Паспортного сервісу»
У Празі запрацювало відділення українського «Паспортного сервісу»
Державне підприємство «Документ» відкрило в столиці Чеської Республіки новий центр «Паспортний сервіс», який зможе обслуговувати до 500 українців на день.
Про це пише Укрінформ.
«Десять співробітників почали працювати в Чехії у березні 2023 року на мобільних комплексах — спеціально обладнаних автобусах, які працювали як пересувні станції. На початку було шість станцій, які оформили з того часу документи понад 27 тисячам громадян. З жовтня штат сервісу був збільшений до 26 людей, і відтепер вони обслуговуватимуть громадян в обладнаному приміщенні з 13 вікнами прийому та чотирма вікнами видачі документів, зокрема паспортів і водійських прав. Пропускна спроможність центру — до 500 людей на день», — розповіла директорка відокремленого підрозділу ДП «Документ» у ЧР Анастасія Кузмицька.
Тимчасовий повірений у справах України в Чеській Республіці Віталій Усатий на церемонії відкриття висловив переконання, що центр, обладнаний за найсучаснішими стандартами, стане великими помічником у наданні якісних послуг громадянам України, яких наразі у ЧР понад пів мільйона.
Речник ДП «Документ» Володимир Поліщук нагадав оцінки верховного комісара ООН у справах біженців, згідно з якими понад 8 млн наших співвітчизників змушені були шукати притулку за кордоном. За поданням Державної міграційної служби Кабінет Міністрів України схвалив постанову, яка «започаткувала революційний проєкт — відкриття паспортних сервісів за кордоном».
Центр «Паспортний сервіс» у Празі працюватиме з понеділка до суботи з 9:00 до 18:00 без перерви. Він став 12-м подібним у Європі та другим за розміром після берлінського.

Нова реальність. Корисна інформація для тих, хто зараз в Україні, чи за кордоном

За матеріалами:
Укрінформ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас