У Берліні створять тисячі додаткових місць для українських біженців — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Берліні створять тисячі додаткових місць для українських біженців

Світ
610
У Берліні створять тисячі додаткових місць для українських біженців
У Берліні створять тисячі додаткових місць для українських біженців
До кінця року влада Берліна планує збільшити кількість місць для біженців у колишніх аеропортах Тегель та Темпельхоф, а також в готелях та гуртожитках.
Про це інформує sueddeutsche.de з посиланням на рішення Сенату Берліна.
«Ситуація серйозна. Ми зіткнулися з серйозними проблемами, коли справа доходить до розміщення біженців. Цифри за останні кілька днів і тижнів значно зросли. Усі приміщення в Берліні зайняті, тому Сенат повинен діяти», — зауважив мер Кай Вегнер.
Затверджені плани передбачають створення близько 5500 додаткових місць. З них 1500 місць будуть орендовані для біженців у готелях та хостелах, а розширення території та додатковий ангар у Темпельхофі забезпечать притулок для ще 400−600 осіб.
У колишньому аеропорту Тегель планується розмістити вдвічі більше біженців, додавши до наявних 3600 місць ще 3000. Додатково будуть облаштовані від 300 до 400 місць у колишньому торговому центрі та до 200 місць — у наметовому містечку на території колишньої психлікарні в районі Райнікендорф.
«Ми перебуваємо під тиском, тому що цифри останніх кількох днів і тижнів значно зростають, так що нам доводиться вдаватися до заходів, яких ніхто з нас не хотів би, — сказав Вегнер. — Для мене як для мера важливо, щоб всі люди, які приїжджають в наше місто, отримали дах над головою».
Однак, як зазначають чиновники, масове розміщення біженців повинно бути лише тимчасовим розв’язком. Основною метою залишається інтеграція цих людей.

Нова реальність. Корисна інформація для тих, хто зараз в Україні, чи за кордоном

За матеріалами:
Espreso.tv
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас