61029
Топ-10 найгірших країн для експатів: де найважче
— Особисті фінанси

В рамках дослідження команда InterNations попросила експатів оцінити країну свого тимчасового перебування в залежності від того, наскільки легко там було облаштуватися. Серед іншого, в опитуванні враховувалися такі ключові фактори, як пошук житла, бюрократія та мова.
Про це пише Express.
Саме ці проблеми найбільше розчарували експатів, які переїхали до Німеччини.
Німеччина опинилася в кінці таблиці, і багато емігрантів відчули, що вони зіткнулися з неприємними проблемами в країні.
Майже кожен шостий з опитаних експатів вважає, що житло в Німеччині важко знайти, а більше половини вважають, що це важко собі дозволити.
Експат повідомив: «Щоб знайти навіть тимчасове житло, може знадобитися до трьох місяців».
Топ-10 найгірших країн для експатів:
- 1. Німеччина.
- 2. Японія.
- 3. Китай.
- 4. Кувейт.
- 5. Італія.
- 6. Греція.
- 7. В’єтнам.
- 8. Чехія.
- 9. Франція.
- 10. Мальта.
Чому так важко найти житло в Німеччині
Андреас Маттнер, президент Федерації нерухомості Німеччини, сказав, що країна переживає жахливу житлову кризу.
Медичне (туристичне) страхування за кордон😷
1,4 мільйона людей можуть шукати квартиру в 2024 році і не зможуть її знайти. Група закликала уряд зосередитися на житловому будівництві.
У Німеччині дуже високий відсоток орендарів, і лише 50 відсотків німців мають власне житло. Ринок оренди може бути конкурентним, особливо у великих містах країни.
Експатам потрібно буде надати підтвердження своїх доходів і кредитний звіт, якщо вони хочуть подати заявку на оренду нерухомості в Німеччині.
Німеччина також впала в рейтингу через мову: майже половина опитаних експатів сказали, що там важко жити, не розмовляючи німецькою мовою. Більше половини з них при цьому вважають, що цю мову важко вивчити. Експатам також може бути дуже важко досягти успіху в Німеччині, не розмовляючи німецькою — хоча багато людей у великих містах країни говорять англійською, за їхніми межами з цим набагато складніше.
Експати скаржаться на бюрократію в Німеччині — більше половини з них зіткнулися з труднощами при спілкуванні з місцевою владою. Багато важливих документів обробляються в країні в паперовому, а не в цифровому вигляді, що серйозно уповільнює процеси. Тому експатам потрібно буде набратися терпіння і при необхідності звернутися за допомогою до юристів.
До
речі, якщо вам потрібна Зелена картка
і ще роздумуєте, де це зробити, то на
Finance.ua ми можемо оформити її за кілька
хвилин. Придбати
зелену картку швидко🚙
За матеріалами: Finance.ua
Поділитися новиною