Panasonic розробляє акумулятори для дронів та роботів, що заряджатимуться всього за три хвилини — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Panasonic розробляє акумулятори для дронів та роботів, що заряджатимуться всього за три хвилини

Технології&Авто
1434
Panasonic розробляє акумулятори для дронів та роботів, що заряджатимуться всього за три хвилини
Panasonic розробляє акумулятори для дронів та роботів, що заряджатимуться всього за три хвилини, www.japantimes.co.jp
Panasonic Holdings оголосила, що працює над повністю твердотільними батареями, які будуть призначені для БПЛА. Компанія стверджує, що батареї можуть заряджатися до 80% всього за 3 хвилини.
Масове виробництво заплановане на 2029 рік, про це пише Tech News Space.
Як пояснює Nikkei Asian Review з посиланням на Тацуо Огаву, технічного директора Panasonic Group, японський концерн хоче вивести твердотільні батареї на ринок до 2029 року тільки у сегменті дронів і промислових роботів, на споживчому ринку новинка не буде доступна.
Твердотільні батареї пропонують вищу щільність зберігання заряду при меншій вазі. Вони також дозволяють швидше поповнювати заряд і менш схильні до самозаймання, однак їх виробництво значно складніше і дорожче.
Panasonic вже вдалося усунути один суттєвий недолік таких батарей — їхній обмежений термін служби. Експерти техногіганта стверджують, що фірмові твердотільні батареї легко витримують десятки тисяч циклів заряджання. Це в рази більше, ніж можуть будь-які сучасні літій-іонні акумулятори.
Технологіями Panasonic в оборонно-технологічній галузі вже зацікавилися чимало компаній. Однак компанії варто приготуватися до високої конкуренції - аналогічні розробки ведуть Samsung SDI, SK On і Nissan Motor. Американські та європейські технологічні гіганти прагнуть інвестувати в різні стартапи, що спеціалізуються на високоефективних акумуляторах, які здатні блискавично заряджатися.
За матеріалами:
noworries
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас