216
Nissan і Honda остаточно припинили переговори про злиття
— Фондовий ринок

Ради директорів автовиробників Nissan і Honda проголосували за офіційне припинення переговорів про злиття компаній.
Про це пише Reuters.
Корпорації 23 грудня 2024 року оголосили, що почали переговори про злиття. Це б дозволило їм стати третім найбільшим автовиробником у світі за обсягом продажів після японської Toyota і німецької Volkswagen. Зараз третє місце посідає група південнокорейських Hyundai і Kia.
Корпорації прагнули обʼєднати зусилля, щоб боротися із сильними конкурентами — китайськими автовиробниками. До того ж японські автовиробники стикаються з перспективою мит у США — іншому великому ринку.
Однак згодом компанія Nissan відмовилася від переговорів із більшим конкурентом Honda після пропозиції стати його дочірньою компанією. Це ставить Nissan у невигідне становище, вважають аналітики, однак відмова від злиття з Honda не зробить краще.
«Honda досить впевнена в собі й має багато переваг, тоді як Nissan у поганому становищі. У них зараз немає танцювального партнера. Їм треба думати, що робити далі», — каже аналітик японських автомобілів брокерської компанії CLSA Крістофер Ріхтер.
Попри припинення переговорів про злиття, Nissan і Honda продовжать співпрацю в галузі електромобілів.
За матеріалами: theБабель
Поділитися новиною
Також за темою
Вода не з Карпат? Виробник «Карпатська Джерельна» заплатить штраф за обман на етикетках
З Угорщини вислали 7 українців у справі про викрадення інкасаторів «Ощадбанку»
В Угорщині викрали співробітників «Ощадбанку», інкасаторські машини та цінності: що кажуть МЗС, НБУ (оновлюється)
Компанія-розробниця ChatGPT заробила понад $25 млрд за рік
У Києві відкрили ще один МакДональдс на Лівому березі
Wizz Air скасовує польоти до 4 країн: куди зупиняє рейси (терміни)
