Цукерберг шукає покупця для криптопроекту Diem (екс-Libra) - Bloomberg — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Цукерберг шукає покупця для криптопроекту Diem (екс-Libra) - Bloomberg

Технології&Авто
375
СЕО Meta Марк Цукерберг хоче продати активи криптовалютного проекту Diem Association (колишній криптопроект Facebook — Libra), щоб повернути гроші інвесторам, пише Bloomberg з посиланням на джерела, близькі до переговорів.
За словами співрозмовників агентства, Diem обговорює з інвестиційними банкірами продаж інтелектуальної власності і пошук нового місця для своїх розробників.
Поки не відомо, як потенційний покупець оцінить інтелектуальну власність Diem або інженерів, які допомогли розробити технологію. Співрозмовники видання підкреслюють, що поки немає жодної гарантії, що Diem знайде покупця.
За словами одного з джерел видання, Meta володіє приблизно третиною криптовалютного проекту Diem. На сайті проекту зазначено, що в проекті також беруть участь венчурні інвестори Andreessen Horowitz, Union Square Ventures, Ribbit Capital і Thrive Capita, і Сінгапурський державний інвестор Temasek Holdings Pte.

Довідка Finance.ua:

  • Facebook анонсував запуск власної криптовалюти Libra в червні 2019 року. Однак незабаром криптовалюта Facebook піддалася критиці регуляторів в США і Євросоюзі;
  • в ЄС ходіння криптовалюти Libra заборонили і заявили про необхідність розробити закони, які регулюватимуть обіг криптовалют. Також з проекту Libra почали виходити інвестори. Першими з проекту вийшли MasterCard, Visa і PayPal;
За матеріалами:
НВ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас