Кількість вакансій для криптоіндустрії зросла в 4 рази: затребувані професії — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Кількість вакансій для криптоіндустрії зросла в 4 рази: затребувані професії

Особисті фінанси
2332
У LinkedIn зафіксували рекордне зростання вакансій в криптопроектах. Вони обігнали інші популярні сфери, наприклад технології. При цьому компанії чекають фахівців різних професій, які безпосередньо не пов’язані з криптовалютами.
Finance.ua як портал, який стежить за вакансіями в Україні, дізнався від incrypted подробиці.
Популярна соцмережа для професіоналів LinkedIn представила цікавий звіт. З нього випливає, що в 2021 році індустрія криптовалют залучила рекордну кількість нових кадрів.
Сервіс проаналізував вакансії, в яких фігурують слова «біткойн», «блокчейн», «ефіріум» та ін. У порівнянні з 2020 роком їх кількість зросла на 395% — тобто, майже в 4 рази. Для порівняння, загальна технічна сфера за той же період показала приріст всього на 98%.
Кого шукають криптопроекти. Великий пласт оголошень пов’язаний з програмним забезпеченням і фінансами. Але таланти шукають і в інших галузях. Сюди відносяться:
  • бухгалтерський облік;
  • консалтинг;
  • кадрове діловодство;
  • маркетолог;
  • працівники сфери ЗМІ;
  • фахівці з комп’ютерного обладнання та ін.
Це лише початок великого буму в екосистемі цифрових активів. Багато талантів переходять із традиційних сфер в криптографію. У цьому на власному досвіді вже переконалася компанія Microsoft – більше 100 їх співробітників «втекли» в проекти, пов’язані з метавсесвітами.

Довідка Finance.ua:

  • Кількість ІТ-фахівців перевалила за 250 тисяч, а компанії опублікували понад 100 тисяч вакансій. + 50 тисяч фахівців на рік. «З 2011 року ми рахували кількість ІТ-фахівців за спеціальною формулою. Але з 2018-го у відкритому доступі з’явився Єдиний державний реєстр фізичних осіб-підприємців. І цього року ми вирішили викинути свій велосипед замість формули взяти за основу саме кількість ІТ-ФОП», – повідомляють у dou.ua.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас