3,3 млн українців не повернулися до країни - Опендатабот (інфографіка)
За 10 місяців 2021 року країну покинули і все ще не в’їхали назад понад 600 тис. українців. Це найбільший показник за останнi 11 рокiв.
Читайте також: Польща запровадить податкові пільги для заробітчан
Finance.ua дізнався в Опендатабот подробиці.
Так, у першій половині десятих рокiв Україна щороку втрачала близько 500 тис. людей. Після 2014-го щорічна кількість неповернених помітно знизилася, але рахунок все одно йшов на сотні тисяч. Єдиний рік із позитивним сальдо — коронавірусний 2020-й, коли українців, що повернулися додому, було на 80 тис. більше, ніж тих, хто виїхав.
Загалом з 2011 по 2020 рр. до країни не повернулися 2,6 млн громадян України.
Судячи з показників 2021-го, можна очікувати, що якщо у листопаді-грудні не буде масового повернення українців додому, то сукупне негативне сальдо за 11 років становитиме понад 3.3 млн осіб.
Раніше Finance.ua писав, що з початку 2021 року порівняно з літом 2020 року зросла кількість українських вчителів, які влітку їдуть на заробітки. Заробітчани з України в Польщі за три місяці літніх канікул заробляють до 5 тисяч доларів.
Довідка Finance.ua:
Фактори, що впливають на рішення людей про трудову міграцію:
- 66% зовнішніх трудових мігрантів і 60% внутрішніх трудових мігрантів хочуть заробити кошти, щоб витратити їх в Україні для втілення власних планів;
- 37% зовнішніх трудових мігрантів і 28% внутрішніх трудових мігрантів не можуть знайти роботу з достатнім рівнем оплати в Україні;
- 25% зовнішніх трудових мігрантів і 19% внутрішніх трудових мігрантів не можуть знайти роботу в бажаній сфері з достатнім рівнем оплати в Україні;
- 22% зовнішніх трудових мігрантів і 26% внутрішніх трудових мігрантів хочуть отримати новий досвід або враження.
До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.
Хочу отримати гроші до зарплати 💸
За матеріалами: Finance.ua
Поділитися новиною