0 800 307 555
0 800 307 555

Українські вчителі масово їдуть на заробітки


Українські вчителі масово їдуть на заробітки

З початку 2021 року порівняно з літом 2020 року зросла кількість українських вчителів, які влітку їдуть на заробітки. Заробітчани з України в Польщі за три місяці літніх канікул заробляють до 5 тисяч доларів.

Кількість вчителів, які працюють на канікулах у Польщі, за рік зросла на 15%. Про це повідомляє Аналітичний центр компанії з міжнародного працевлаштування Gremi Personal.

Згідно з матеріалами дослідження, влітку під час сезонних робіт, українські вчителі становлять близько 5% від загальної кількості українських трудових мігрантів.

Вчителі приїжджають на роботу до Польщі після закінчення іспитів в Україні на початку-середині червня і працюють до кінця серпня.

“Педагоги шукають вакансії, де можна швидко і добре заробити в літній сезон. Вони працевлаштовуються на підприємства харчової промисловості (м’ясокомбінати, рибзаводи, кондитерські фабрики), заводи електроніки, логістичних складах, а також в готелі і ресторани, де потрібні працівники влітку в туристичний сезон. В середньому український вчитель може заробити в Польщі за 3 місяці канікул – $3-5 тис”, – повідомила директор Департаменту рекрутації Gremi Personal Анна Джоболда.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua