1068
У Києві повернуть штрафи за порушення карантину
— Казна та Політика
23 вересня Київ разом з рештою України опиниться у “жовтій” зоні карантину. Після цього у столиці почнуть знову штрафувати за порушення карантину.
За словами Рубана, столична Держспоживслужба почне знову штрафувати за порушення санітарних та протиепідемічних вимог вже з четверга, 23 вересня.
Кого будуть штрафувати. Держспоживслужба буде перевіряти та притягати до відповідальності за порушення карантину лише столичні заклади. Громадян служба штрафувати не може, бо це компетенція поліції.
У разі виявлення порушення, розмір штрафу буде починатися від 34 тисяч гривень.
Довідка Finance.ua:
- Документи підтверджують право на проведення перевірки. Посадові особи контролюючого органу мають право приступити до проведення документальної виїзної перевірки (планової/позапланової), фактичної перевірки за наявності підстав для їх проведення, визначених ПКУ, та за умови пред’явлення або надіслання певних документів.
- на сьогоднішній день кожен п’ятий українець працює в тіньовому секторі економіки, проте тіньова зайнятість наразі має суттєву тенденцію до зменшення.
Читайте важливі новини та поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr
За матеріалами: РБК-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Кабмін запровадив єдину систему класифікації територій за європейським зразком
З кого податкова може автоматично стягувати борги
МВФ та Україна готують нову програму фінансування
ЄС відкрив конкурс проєктів на 17 млн євро для підтримки громадянського суспільства України
Столиця продовжує вдосконалювати систему освіти та впроваджувати сучасні технології
Оборонка та соціальний сектор: які суми передбачені у держбюджеті-2026
