0 800 307 555
0 800 307 555

Українським заробітчанам платять у Польщі понад 70 тисяч


Українським заробітчанам платять у Польщі понад 70 тисяч

У Польщі для українців відкрили тисячі вакансій. Без вищої освіти заробітчанам готові платити понад 70 тис. грн. Таку зарплату пропонують далекобійникам.

Це випливає з даних кадрового порталу work.ua.

Наприклад, в Познані шукають водія-міжнародника на зарплату до 75 тис. грн. Головна вимога: наявність категорії С+Е.

«Географія перевезень — Західна Європа. Автопарк складається з автомобілів MERCEDES і DAF, що відповідають екологічній нормі EURO-6. Каденції: 2 місяці/1 місяць», — йдеться в оголошенні.

Інша компанія шукає далекобійника на зарплату в 72 тис. грн. Також на гідні зарплати можуть розраховувати робітники на будівництво.

Так, робітник для складання каркасних будинків у Польщі може отримувати 65 тис. грн. «Шукаю робітників або цілі бригади для складання каркасних будинків у Польщі. Забезпечуємо безкоштовним житлом і гарантуємо хорошу зарплату! Робимо робочу візу», — йдеться в оголошенні.

Вимоги: вік не старше 56 років, досвід роботи не менше року в Україні і не менше 3 місяців у Європі.

Зарплата 400 євро, ставка і 58 євро на день, що в еквіваленті 2140−2200 євро на місяць. Графік роботи 3 місяці через 1 і 5/2 (тижнів) (це найзручніший для фірми).

Довідка Finance.ua:

  • Польща змінила правила в’їзду, зобов’язавши всіх приїжджих заповнювати карту місцезнаходження мандрівника (eKLP) в електронному вигляді.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua