0 800 307 555
0 800 307 555

Шмигаль доручив розширити умови пільгових іпотечних програм


Шмигаль доручив розширити умови пільгових іпотечних програм

Прем’єр Денис Шмигаль доручив Мінфіну протягом двох тижнів підготувати і подати на розгляд уряду рішення, які дозволять розширити умови пільгових іпотечних та лізингових програм.

Про це він повідомив у Telegram за підсумками наради з Мінрегіоном, Міноборони, Мінветеранів, Мінфіном, МВС та Мінреінтеграції.

За словами Шмигаля, завдання уряду — «максимально розширювати такі програми, аби українці змогли вже сьогодні покращити свої житлові умови».

Читайте також: Як іпотека під 7% вплинула на обсяги продажів житла в Україні

«Дав доручення Мінрегіону передбачити в проєкті держбюджету на 2022 рік докапіталізацію Держмолодьжитла за умови паритетного залучення зовнішніх джерел фінансування. А Мінфіну — протягом двох тижнів підготувати та подати на розгляд уряду рішення, які дозволять розширити умови пільгових іпотечних та лізингових програм», — додав прем’єр.

Нагадаємо, раніше у Держмолодьжитло визначили перших 150 переселенців, які отримають іпотеку під 3%. Переможцями першого рандомного вибору програми «Іпотека для переселенців під 3%» стали 150 осіб з числа внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

До речі, щоб не чекати роками і не збирати так довго потрібну суму на власний будинок або квартиру, можна скористатися іпотекою. Якщо ви хочете зупинитися саме на цьому рішенні, Finance.ua вже запустив безкоштовний каталог з іпотеками.

Іпотека на житло в Україні. Безкоштовний каталог 🏡

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua