0 800 307 555
0 800 307 555

Мінфін має непублічний план щодо ВВП-варантів — Марченко


Мінфін має непублічний план щодо ВВП-варантів — Марченко

Міністерство фінансів України має непублічний план щодо ВВП-варантів, випущених під час часткової реструктуризації державного боргу України в 2015 році і прив’язаних з 2019 року до показника зростання ВВП.

Про це повідомив міністр фінансів Сергій Марченко, відповідаючи на запитання кореспондента УНІАН про вплив підписаної угоди на подальший розвиток економіки та стратегії Міністерства щодо здійснення виплат у майбутньому.

Читайте також: Мінфін провів рекордний аукціон ОВДП

«Це дійсно досить непроста історія, яка вимагає залучення всіх, оскільки, якщо у нас буде зростання, яке прогнозується, суми виплат (по ВВП-варрантах — УНІАН) будуть досить значні… у нас є кілька варіантів розвитку подій, але вони, як кажуть, носять конфіденційний характер і не для поширення», — зазначив Марченко.

За даними Міністерства фінансів, Україна 31 травня 2021 року здійснила першу виплату за державними деривативами (ВВП-варантами) на суму 40,75 млн дол. за зростання ВВП на 3,2% у 2019 році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua