0 800 307 555
0 800 307 555

Розпочалося приймання заявок на пільгову іпотеку: хто може отримати


Розпочалося приймання заявок на пільгову іпотеку: хто може отримати

З 17 травня розпочався прийом заявок на пільгову іпотеку для переселенців, яку фінансує німецький банк KfW. Заявку можна подати двома способами, в той час як в лютому в Україні на третину зросло іпотечне кредитування.

Про це йдеться в повідомленні на сайті Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Заявки приймає державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву. Вони подаються заявниками при особистому зверненні до регіонального управління Фонду або в електронній формі через портал «Дія».

Щоб подати заяву через портал «Дія», потрібно на ньому авторизуватися і в списку послуг знайти пункт «заява про намір отримати кредит для ВПО».

На порталі запропонують внести інформацію про членів сім’ї, зокрема, вказати ІПН та номери довідок переселенців. Також необхідно обрати регіон, в якому будуть отримувати іпотеку.

Для подання заяви особисто необхідно заповнити відповідну форму в письмовому вигляді і звернутися з нею в регіональне управління або іпотечний центр Фонду.

Якщо переселенець на 17 травня зареєстрований як кандидат для отримання державної іпотеки під 3% (Реєстр 980), він автоматично вноситься в новий реєстр і братиме участь в лотереї на іпотеку від німецького банку.

Якщо переселенець не бажає включати себе до нового реєстру, то відповідну заяву потрібно подати до 17 червня 2021 року.

Довідка Finance.ua:

  • Іпотека під 5% річних: Президент назвав умови кредитного буму. «Доступна іпотека» обійдеться бюджету в 300 млн грн. Про це повідомив заступник міністра фінансів з питань європейської інтеграції Юрій Драганчук. У січні 2021 року Кабінет Міністрів затвердив постанову про доступну іпотеку під 7% річних на придбання житла, побудованого не раніше 2015 року.

🏙️ Іпотека на житло в Україні. Безкоштовний каталог.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Нерухомість
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua