0 800 307 555
0 800 307 555

Ціна на мідь перевалила за $10 300 за тонну, перевищивши історичний максимум


Ціна на мідь перевалила за $10 300 за тонну, перевищивши історичний максимум

Ціна на мідь злетіла до рекордно високого рівня, оскільки оптимізм щодо відновлення світової економіки після пандемії сприяє зростанню товарних ринків.

Як повідомляє Bloomberg, ціна міді в ході торгів на Лондонській біржі металів зросла на 1,59% до $10 307 за тонну. Цього року ціни виросли більш ніж на 30% і більш ніж удвічі перевищили мінімум березня минулого року.

За даними агентства, очікування зростання економіки стимулюють зростання цін на метали, які є індикатором економіки, на ринках по всьому світу. Заходи стимулювання і розгортання вакцин стимулюють перспективи відродження попиту, який буде обмежувати пропозицію, в той час як вирішальна роль міді в переході на екологічно чисту енергію покликана забезпечити довгострокові вигоди.

Читайте також: У світі стрімко зростають ціни на сировину – Bloomberg

Ціна залізної руди перевищила рекордну позначку в $200 за тонну, а ціна на олово демонструє найвищі показники за останні десять років у понад $30 000, відзначає агентство.

З іншої сторони, сплеск цін на сировину також викликає побоювання з приводу інфляції, і виникають питання щодо необхідності відповіді з боку центральних банків. У той час як багато політиків з Федеральної резервної системи стверджують, що зростання витрат носить тимчасовий характер, деякі підприємства вже заявляють, що їм необхідно підняти ціни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua