0 800 307 555
0 800 307 555

День фінансів: прогноз щодо курсу від МВФ, 46 тис. Bitcoin у депутатів, обов'язковий техогляд


День фінансів: прогноз щодо курсу від МВФ, 46 тис. Bitcoin у депутатів, обов'язковий техогляд

Середа, 7 квітня. Поки МВФ дає прогнози щодо курсу гривні, депутати ВР вже назбирали собі ціле багатство нацвалюти Bitcoin.

Прогноз щодо курсу від МВФ. Міжнародний валютний фонд оновив прогноз щодо курсу гривні до долара на період до 2026 року. Прогноз покращено порівняно з даними за жовтень минулого року. Згідно з розрахунками МВФ, середньорічний курс гривні до долара становитиме на 2021 рік — 27,98 грн/долар, попередній прогноз — 28,12 грн/долар.

До речі, прогнози з курсу надавали сьогодні не тільки в МВФ. Так, член Ради Національного банку України Віталій Шапран повідомив, чи вдарить новий локдаун по гривні.

Фіксована ціна газу для населення. НКРЕКП ухвалила постанову, що регулює умови річного контракту на постачання газу для населення, який за замовчанням отримають всі споживачі з 1 травня 2021 року. Всі газопостачальні компанії до 25 квітня повинні будуть опублікувати на своїх сайтах ціни на газ для споживачів, які будуть діяти з 1 травня 2021 р. до 30 квітня 2022 р.

Депутати, любителі «крипти». За результатами дослідження OpenDataBot, у деклараціях держслужбовців за 2020 рік нарахували 46 351 Bitcoin. Станом на початок квітня 2021 року це майже 75 млрд гривень.

Найбільше власників задекларованих криптовалют працюють у міських радах, Міністерстві оборони та Національній поліції.

Реєстрація нових авто в автосалонах. Як повідомляють у МВС, з 6 квітня автосалони, виробники, дилери, дистриб’ютори зможуть самостійно реєструвати нові транспортні засоби. Покупець нового автомобіля відразу після купівлі може отримати номерні знаки і свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу в стінах автосалону.

Обов’язковий техогляд. Що чекає на автовласників. 5 квітня Мінінфраструктури оприлюднило черговий проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері безпеки експлуатації колісних транспортних засобів». Нагадаємо, розмови про обов’язковий техогляд для автовласників точаться давно. Так, попередні версії законопроєкту були розкритиковані профільними асоціаціями та підприємцями. У цьому законопроєкті вказали штрафи, якщо автомобіль не пройшов вчасно обов’язковий технічний контроль — власник повинен сплатити штраф у розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян — 1700 грн.

Штраф від фінмона, або Як не треба робити. Рік тому набув чинності закон про фінмоніторинг. Зараз за недотримання правил законодавства суб’єктам первинного фінмона і їхнім клієнтам загрожують збільшені штрафи. Фахівці Академії фінансового моніторингу та аналітичної системи з бізнес-розвідки YouControl надали дев’ять антипорад, «як нарватися на штраф від фінмоніторингу».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua