У Гетманцева рекомендували ВР ухвалити законопроєкт про податкову амністію — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Гетманцева рекомендували ВР ухвалити законопроєкт про податкову амністію

Казна та Політика
370
Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендував парламенту прийняти за основу президентський законопроєкт №5153 про введення податкової амністії активів з метою детінізації економіки.
Про це повідомив глава комітету Данило Гетманцев у своєму Telegram-каналі.
«Відбулось засідання комітету. Рекомендували В Р прийняти за основу поданий Президентом законопроєкт № 5153. Проект передбачає проведення одноразового добровільного декларування активів фізичних осіб, які були отримані з ухиленням від оподаткування», — пише Гетманцев.
Які ставки передбачає законопроєкт:
  • 5% щодо валютних цінностей, розміщених на рахунках у банках в Україні а також інших активів, що знаходяться (зареєстровані) в Україні;
  • 9% щодо валютних цінностей, розміщених на рахунках у фінансових установах за кордоном, а також інших активів за кордоном;
  • 2,5% щодо вартості державних облігацій України, придбаних декларантом у період з 1 січня 2021 року до 20 червня 2022 року.
Прийняття законопроєкту дозволить залучити в економіку України додаткові ресурси для її активізації, підвищить податкову культуру громадян.

Довідка Finance.ua:

  • Декларацію не зможуть подати малолітні/неповнолітні або недієздатні особи, а також особи, які в період з початку 2005 року подавали або мають подавати декларації відповідно до антикорупційного законодавства.
  • Перемогою податкової амністії буде виведення $ 20 млрд з тіньової економіки, вважає голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.
Читайте важливі новини та поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr 🤫
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас