Страхування дітей: що потрібно врахувати (інфографіка) — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Страхування дітей: що потрібно врахувати (інфографіка)

Особисті фінанси
346
Купуючи медичну страховку для дитини, ми купуємо послугу організації медичної допомоги та оплачуємо витрати, пов’язані з цією послугою, включаючи медикаменти. Вам підкажуть, яка клініка краща, який лікар підходить саме вашій дитині.
Якщо ви плануєте оформити медичну страховку на своїх дітей, потрібно врахувати деякі нюанси.
Коли страхувати дитину:
  • Якщо ваша дитина часто хворіє і є необхідність звертатися до різних фахівців. Знайти хорошого фахівця самостійно складно.
  • У вас немає прописки в населеному пункті, де проживаєте.
Страхування дітей: що потрібно врахувати (інфографіка)
Також в програму обов’язково повинні бути включені фітотерапія, гомеопатія, бо дітям часто призначають бактерії, біологічно активні добавки та пробіотики тощо (ці опції можна включити за невелику доплату).
Вивчіть список винятків (те, що не покривається страховкою) даної СК, позаяк там можуть бути захворювання, якими вже хворіють ваші діти.
*Розцінки. За одну дитину за поліс доведеться заплатити 8-12 тис. грн, якщо брати на колектив з 10 осіб, наприклад, то це буде від 7 до 10 тис. грн.

Довідка Finance.ua:

  • Основні причини відмови в страхуванні: клієнту відмовлять в страхуванні, якщо у нього є: інвалідність; вроджені захворювання; онкозахворювання; цукровий діабет; туберкульоз; ВІЛ; хронічна ниркова недостатність; наркотична або алкогольна залежність. Залежно від конкретної страхової компанії «заборонений» список може змінюватися, але несуттєво.
Читайте важливі поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас