Кабмін спростив отримання виплат безробітними — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Кабмін спростив отримання виплат безробітними

Казна та Політика
835
Кабінет міністрів удосконалив механізми надання послуг населенню Державною службою зайнятості під час карантину.
Відповідну постанову було схвалено на засіданні уряду 10 березня.
«Мінекономіки постійно працює над розширенням програм по безробіттю та спрощенням доступу до них, щоб люди могли швидко і просто отримувати кошти, а також знаходити нову гідно оплачувану роботу», — зазначив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.
Передбачено такі зміни:
  • підтвердження безробітним наміру перебувати в статусі безробітного в період карантину в дистанційному режимі без необхідності безпосереднього відвідування центру зайнятості;
  • збільшення з 10 до 30 днів строку подання до центрів зайнятості документів, на підставі яких їм було надано статус в період карантину в режимі онлайн;
  • впровадження дистанційного складання плану працевлаштування;
  • отримання права на проходження професійної підготовки особами, звільненими з військової служби після участі у проведенні АТО до досягнення ними пенсійного віку;
  • поширення права на отримання роботодавцями компенсації за сплату ЄСВ за працевлаштування непрацюючих працездатних осіб, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям.

Довідка Finance.ua:

  • Згідно з даними дослідження, станом на 1 січня 2021, за дев’ять місяців дії програми виплат з часткового безробіття нею скористалися меньше 2% від усіх зайнятих в економіці — 197 396 найманих працівників та 185 751 ФОП (виплати на себе).
  • Кожен третій зареєстрований в Києві безробітний — молода людина віком до 35 років. Ще стільки ж — громадяни віком від 35 до 44 років.
  • З початку карантину через пандемію коронавірусу COVID-19 загальний обсяг допомоги з безробіття в Україні досяг 15,8 млрд гривень.
До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.

Хочу отримати гроші онлайн 💸

За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас