654
У лютому в Україні виготовили півтисячі транспортних засобів
— Особисті фінанси
У лютому в Україні було вироблено 503 од. автотранспортних засобів. Таким чином, у порівнянні з 2020 роком лютневий обсяг випуску автотранспорту в країні зріс в 2,2 рази. Однак відносно попереднього місяця автовиробництво скоротилося майже на 17%. Нагадаємо, січень український автопром закінчив з результатом — 604 од. автотранспорту.
Про це повідомляє Укравтопром.
Випуск легкових автомобілів у річному обчисленні збільшився втричі, до позначки 449 авто:
- на Єврокарі випустили 241 машину;
- на ЗАЗі – 208 легкових авто.
Комерційних автомобілів у лютому не виробляли (інформація про виробництво на АвтоКрАЗі відсутня з серпня 2016 року). Лютневий випуск автобусів впав майже на 30% до 54 од.
Найбільше автобусів виробив «Черкаський автобус» — 25 од., на Чернігівському автозаводі виготовили 19 шт., ЗАЗ відзвітував про 8 автобусів, завод «Часівоярський автобуси» закінчив місяць з результатом — два автобуси.
Загалом за два місяці з початку 2021 року в Україні було вироблено 1107 од. автотранспортних засобів, що на 3% більше, ніж роком раніше:
- легкових автомобілів — 1025 шт. (+10%);
- комерційних — 4 шт. (-60%);
- автобусів — 78 шт. (-42%).
Читайте важливі поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr 🤫
За матеріалами: Finance.ua
Поділитися новиною