0 800 307 555
0 800 307 555

У МВФ озвучили умови для продовження переговорів з Україною


У МВФ озвучили умови для продовження переговорів з Україною

Міжнародний валютний фонд (МВФ) відзначив продуктивність переговорів з Україною в ході місії, що нещодавно завершилася, але назвав ряд проблемних питань, вирішення яких необхідно для продовження переговорів.

Про це повідомив представник МВФ Джеррі Райс в ході брифінгу.

Читайте також: В Нацбанку назвали умови для виділення Україні чергового траншу МВФ

«Обговорення були, я б сказав, продуктивними, але деякі питання залишаються невирішеними, і як тільки ми отримаємо більш детальну інформацію з цих питань, ми розраховуємо на співпрацю з владою і продовження наших обговорень. Поки точних термінів я назвати не можу», — сказав Райс.

У числі питань, що потребують вирішення, він назвав посилення управління банківським наглядом Національного банку, фіскальні ризики бюджетного дефіциту і зміцнення судової системи.

Читайте також: Зеленський пояснив відмову МВФ дати Україні транш кредиту на 700 млн доларів

Нагадаємо, 9 червня 2020 року Рада директорів МВФ прийняла 18-місячну програму Stand-by для України з фінансуванням, еквівалентним 3,6 млрд SDR (близько 5 млрд доларів), спрямовану на допомогу Україні в подоланні наслідків пандемії COVID-19. 12 червня Україна отримала перший транш кредиту МВФ в рамках нової програми співпраці в розмірі 2,1 млрд доларів.

Наприкінці листопада Міністерство фінансів повідомило про успішне завершення переговорів з МВФ щодо основних параметрів проекту держбюджету на 2021 рік, що було однією з головних передумов для початку першого перегляду спільної з МВФ програми Stand-by для України. Місія Міжнародного валютного фонду 11 січня 2021 року відновила в Україні роботу з перегляду програми Stand-by. У лютому 2021 року місія завершилася без прийняття рішення про перегляд програми Stand-by.

Читайте важливі новини та поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr 🤫

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
В Контексті Finance.ua