0 800 307 555
0 800 307 555

Кількість вакансій віддаленої роботи зросла на чверть


Кількість вакансій віддаленої роботи зросла на чверть

Під час жорстких карантинних обмежень особливо зростає попит на віддалену роботу. Наприклад, від початку нових карантинних обмежень в Україні кількість вакансій, що пропонують дистанційну роботу, зросла на 26%. Загалом же за останній місяць кількість таких вакансій, відповідно до графіків, збільшилась на 15%.

Про це пише Центр економічної стратегії.

Загалом 3-4% від усіх вакансій пропонують виконувати роботу дистанційно.

“Такі позитивні зміни у ставленні роботодавців до дистанційної роботи можуть допомогти знайти роботу, наприклад, жінкам із маленькими дітьми”, – ідеться в повідомленні.

“У нашому дослідженні про зайнятість жінок 56% непрацюючих респонденток вказали, що саме неможливість працювати дистанційно чи неповний робочий день є основною перепоною для працевлаштування”, – кажуть експерти.

Пандемія змусила швидко прилаштовуватися до змін і розвивати цифрові навички роботи, наприклад, вміння організовувати свою роботу та роботу команди дистанційно.


Інфографіка: Центр економічної стратегії

Довідка Finance.ua:

  • Згідно з опитуванням Creative States , третина співробітників відчувають вдома проблеми з концентрацією. Їх відволікають, а компанія і людина в результаті втрачають у продуктивності.
  • Українська столиця посіла 20 сходинку у рейтингу найкращих міст для дистанційної роботи у 2021 році за версією туристичного видання Big 7 Travel. Про це свідчать дані рейтингу.

До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.

Хочу отримати гроші онлайн 💸

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua