0 800 307 555
0 800 307 555

Електронна перепустка про COVID-19: Авіакомпанії змінять правила посадки з грудня


Електронна перепустка про COVID-19: Авіакомпанії змінять правила посадки з грудня

Як передає Mintrans з посиланням на Financial Times, одразу п’ять великих авіакомпаній вирішили змінити свою політику посадок на рейс через пандемію COVID-19. Очікується, що пасажири отримуватимуть електронні перепустки, що свідчитимуть про відсутність хвороби.

Кожен пасажир, що отримав негативний результат тесту COVID-19, зможе завантажити свій сертифікат з QR-кодом до спеціального мобільного застосунку. Вже перед посадкою на літак співробітники авіакомпаній скануватимуть коди.

Читайте також: Нова українська авіакомпанія планує почати польоти в грудні-січні

Також цей код можна пред’являти працівникам прикордонного контролю в пункті прибуття. За словами авіакомпаній, це значно спростить процес посадки на рейс, як для клієнтів, так і для працівників аеропортів.

“Якісне тестування в поєднанні з цифровими пропусками — це ще один спосіб повернути довіру клієнтів і безпечно відновити авіасполучення”, – зазначила Джоанна Гераті, очільниця авіакомпанії JetBlue

Виконавчий директор австралійської авіакомпанії Qantas Алан Джойс вважає, що довідка про щеплення від COVID-19 в майбутньому стане обов’язковою для тих, хто хоче подорожувати між країнами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua