0 800 307 555
0 800 307 555

Приватбанк завершив третій квартал 2020 року з прибутком 21,3 мільярди


Приватбанк завершив третій квартал 2020 року з прибутком 21,3 мільярди

Приватбанк завершив третій квартал 2020 року із прибутком 21,3 млрд грн, за підсумками першого півріччя року прибуток банку становив 14,1 млрд грн.

Про це повідомляє пресслужба банку.

Збільшення прибутку банку було забезпечено насамперед зростанням комісійних доходів.

Читайте також: ПриватБанк значно знизив ставки фінансування покупки нових авто

“Відновлення ділової активності у третьому кварталі дозволило Приватбанку збільшити обсяг чистих комісійних доходів у порівнянні з другим кварталом на 29% – до 13 млрд за підсумками 9 місяців року.

Чистий процентний дохід, зважаючи на відчутне зниження відсоткових ставок за кредитами малому та середньому бізнесу, у третьому кварталі залишився на рівні попереднього кварталу та за підсумками 9 місяців року становить 15,9 млрд грн”, – йдеться у повідомленні.

Всього від обслуговування клієнтів та виконання банківських операцій за 9 місяців 2020 року банк отримав 19 млрд грн прибутку.

“Інша частина прибутку – результат впливу макроекономічних та інших факторів. Так, зміни в світовій економіці та економіці України обумовили збільшення результату від облігацій внутрішньої державної позики, що були отримані як внесок в статутний капітал банку при націоналізації. Результат цього сегменту за 9 місяців склав 18,4 млрд грн.

Одночасно переоцінка цих облігацій частково нівелює від’ємний вплив на результати банку коливань валютних курсів, що за 9 місяців 2020 року обумовило -7,5 млрд грн збитків.

Довідка Finance.ua:

  • 1 жовтня поточного року Приватбанк змінив низку ключових тарифів для підприємців і юридичних осіб. З 7 до 5 грн зменшиться оплата за внесення виручки на рахунок через термінали самообслуговування, незалежно від суми зарахування. Післяопераційне обслуговування (проведення операцій по закінченні банківського дня) – оплата скасовується; зняття готівки з корпоративних карток і карток “Ключ до рахунку” – 1%, інші тарифи тут

Битва дитячих карток: monobank vs ПриватБанк

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua