0 800 307 555
0 800 307 555

ПриватБанк значно знизив ставки фінансування покупки нових авто


ПриватБанк значно знизив ставки фінансування покупки нових авто

ПриватБанк оголосив про значне зниження ставок за програмами фінансування покупки нових автомобілів.

Про це йдеться в повідомленні банку.

Читайте також: «Готівка на касі» – нова послуга від ПриватБанку

З 22 вересня 2020 року максимальна ставка на покупку нового авто (з початковим внеском 10% і терміном кредитування 7 років) знижена з 14,9% до 12,8% річних.

Мінімальна ставка за угодою з початковим внеском 60% вартості машини і терміном до 4-х років відтепер становить 0,01% річних.

Також банком значно знижені ставки фінансування купівлі авто за партнерськими програмами з найбільшими автодилерами, які в більшості випадків складають від 0,01% до 8%.

Довідка Finance.ua:

  • Три роки тому державі довелося вкласти в ПриватБанк 155 млрд грн, щоб врятувати його від збанкрутування, а українську банківську систему — від колапсу. У банку зазначили, що це було востаннє, коли банк отримував допомогу від українських платників податків. Усього з моменту націоналізації держава вже отримала від банку ₴36 млрд дивідендів.
  • З 1 жовтня поточного року Приватбанк знизить низку ключових тарифів для підприємців і юридичних осіб. З 7 до 5 грн зменшиться оплата за внесення виручки на рахунок через термінали самообслуговування, незалежно від суми зарахування.

10 речей, які ви не знали про ПриватБанк

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Опитування
В Контексті Finance.ua