0 800 307 555
0 800 307 555

Шмигаль заявив, що кредити під "5-7-9%" продовжать видавати в 2021 році


Шмигаль заявив, що кредити під "5-7-9%" продовжать видавати в 2021 році

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що програма “Доступні кредити “5-7-9%” буде продовжена на наступний рік у тому вигляді, у якому вона працює зараз.

Про це він повідомив під час зустрічі з Американською торговельною палатою (ACC)

“Програма довго набирала обертів. І зараз вона себе виправдовує. На зустрічах із бізнесом нас просять продовжити програму й для цього є об’єктивні причини. Багато хто лише у вересні отримав кредити, і мати їх на 2-3 місяці — беззмістовно. Відповідно, ми вже заклали гроші в проєкт держбюджету за цим напрямком на 2021 рік. Бізнес зможе взяти кредити як для інвестицій та розвитку, так і для рефінансування”, – зазначив Шмигаль.

Нагадамємо, на компенсацію процентних ставок за держпрограмою “Доступні кредити 5-7-9%” у 2021 році планують витратити 2 млрд грн.

Довідка Finance.ua:

  • Банки за підсумками серпня були готові кредитувати населення в середньому під 35,6% річних, найнижчі ставки за новими кредитами у гривні – у столичному регіоні.
  • Українські банки очікують, що у III кварталі 2020 року відновиться попит на кредити з боку як населення, так і бізнесу, а умови кредитування пом’якшаться. Водночас якість кредитних портфелів погіршиться.
  • Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства отримало завдання щодо підготовки програми підтримки фермерів, які постраждали від посухи. Зокрема, передбачається розширення програми «Доступні кредити 5-7-9%».

До речі, портал Finance.ua проаналізував кредитні пропозиції більшості українських банків. Найкращі ми відібрали в спеціальному сервісі.

Порівняти і підібрати кредит можна тут

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Опитування
В Контексті Finance.ua