263
Уряд скасував обов'язок постачальників зберігати страховий запас газу
— Енергетика
Кабінет міністрів ухвалив постанову “Про затвердження розміру страхового запасу природного газу на 2020 рік”. Розмір встановлено на рівні 0 відсотків від запланованих місячних обсягів поставки постачальником природного газу на наступний місяць.
Відповідне рішення ухвалене на засіданні уряду 12 серпня.
Читайте також: У IV кварталі ціна газу перевищить 5 грн, – газзбути
Як зазначається в пояснювальній записці до проекту відповідно до чинного законодавства України, постачальники зобов’язані створювати страховий запас природного газу. Розмір страхового запасу встановлюється щорічно Кабінетом міністрів України на однаковому рівні для всіх постачальників.
“Прийняття постанови сприятиме зменшенню фінансового навантаження на постачальників природного газу, що в свою чергу призведе до нормального функціонування вільного ринку природного газу, оскільки постачальники природного газу мають створити страховий запас природного газу у розмірі 0 відсотків від запланованих місячних обсягів поставки постачальником природного газу споживачам на наступний місяць”, – наголошується в документі.
За матеріалами: РБК-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Коли найвигідніше вмикати сушарку для одягу, щоб платити менше
Україна розпочала опалювальний сезон: скільки об’єктів мають резервне живлення
Встановлено показник економії енергії у будівлях органів держвлади
Мінсоцполітики прпопонує дофінансовувати пільгові кредити на житло для ВПО
В Україні дефіцит систем накопичення енергії: названо показники
Нардеп розповів про масштабну втрату тепла в Києві
