0 800 307 555
0 800 307 555

«Це були власні кошти»: Коломойський відповів на звинувачення у крадіжці мільярдів доларів з ПриватБанку


«Це були власні кошти»: Коломойський відповів на звинувачення у крадіжці мільярдів доларів з ПриватБанку

Український олігарх Ігор Коломойський відповів на звинувачення у крадіжці мільярдів доларів з ПриватБанку. Напередодні ці обвинувачення йому пред’явив Мін’юст США.

У коментарі hromadske Коломойський зазначив, що усі кошти, про які каже американське відомство, були інвестовані з власних доходів.

«Всі інвестиції у США були зроблені з власних коштів, отриманих в 2007-2008 роках за угодою з Evraz і з доходів інших бізнесів, що зберігалися в ПриватБанку. Все інше категорично відкидається», — сказав нам Коломойський.

Олігарх має на увазі угоду 2007 року, згідно з якою він разом із партнерами з групи «Приват» продали компанії Evraz металургійні активи в Україні, що належали їм. Натомість Коломойський отримав 9,72% акцій групи Evraz. Тоді він заявляв, що загальна сума угоди становила близько 4 млрд доларів.

Довідка Finance.ua:

  • 6 серпня Міністерство юстиції США звинуватило українського олігарха Ігоря Коломойського у крадіжці мільярдів доларів з ПриватБанку, які він потім «відмив» у США. Також відомство вимагає конфіскувати незаконно придбану нерухомість олігарха в країні.
  • За даними Мін’юсту США, Коломойський та його бізнес-партнер Геннадій Боголюбов вивели з ПриватБанку гроші, які потім використали, аби створити «бізнес-імперію» у США. Так, олігархи переводили кошти через велику мережу фірм, аби приховати їхнє походження.
  • 4 серпня ФБР провело обшуки у Клівленді в приміщеннях компанії Optima Management Group, яку пов’язують з Коломойським. Американські правоохоронці підозрюють, що олігарх відмивав гроші через придбання нерухомості в Клівленді.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua