0 800 307 555
0 800 307 555

Власник землі біля Подільського моста поверне Києву 80 мільйонів гривень


Власник землі біля Подільського моста поверне Києву 80 мільйонів гривень

Суд апеляційної інстанції скасував рішення господарського суду міста Києва, яким з бюджету міста Києва на користь комерційної структури безпідставно стягнуто понад 80 млн грн.

Про це повідомили в прес-службі прокуратури міста Києва, пише 100realty

«Встановлено, що у 2017 році приватне товариство звернулося до арбітражного суду з позовом про стягнення з місцевого бюджету збитків, нібито завданих в результаті будівництва Подільського мостового переходу через річку Дніпро в місті Києві», – повідомили в прокуратурі.

Господарський суд Києва задовольнив позов товариства, яке орендувало земельну ділянку поруч з будівництвом і скаржилося, що старі промислові будівлі були пошкоджені через зведення моста.

Прокуратура встановила, що це рішення ґрунтувалося тільки на суперечливому висновку експертизи. Інших доказів, які підтвердили б шкоду, не було надано.

Довідка Finance.ua:

  • Будівництво Подільсько-Воскресенського моста ведеться вже 27 років. Відтоді неодноразово змінювалася загальний кошторис будівництва.
  • На будівництві Подільсько-Воскресенського мостового переходу в Києві робітники перейшли до реалізації наступного і одного з найважливіших етапів – монтажу вант.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua