Переміщаються в "тінь": міністр економіки повідомив, що кількість безробітних припинила зростати


Переміщаються в "тінь": міністр економіки повідомив, що кількість безробітних припинила зростати

Кількість безробітних в Україні припинила зростати три тижні тому, проте падає показник сплати єдиного соціального внеску (ЄСВ), що свідчить про переміщення частини робочих місць у тіньовий сектор.

Про це повідомив міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Ігор Петрашко.

Читайте також: Безробіття в Україні: чи стане легше знайти роботу після карантину

“Баланс по безробіттю контрольований – не відбулося істотного стрибка числа безробітних на 1-2 млн, чого ми боялися. Зараз кількість безробітних не зростає і вже третій тиждень поспіль залишається в районі 517 тис. осіб. Нові безробітні реєструються, але й зростає кількість тих, хто знайшов роботу”, – сказав він в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

Міністр вважає контрольованою ситуацію з безробіттям. З початку карантину працевлаштувалися 174 тис. безробітних. “Плюс програма “Велике будівництво” створює робочі місця. Статистика – штука вперта: кількість безробітних перестала зростати”, – зазначив Петрашко.

“У нас інша проблема з’являється – падає сплата ЄСВ, тобто кадри частково переміщуються в тінь”, – вказав він.

Нагадаємо, щоб отримати допомогу з безробіття, необхідно надати такі документи.

Довідка Finance.ua:

  • В Україні на період карантину мінімальний “розмір допомоги на випадок безробіття” збільшився з 650 гривень до 1000 гривень.
  • У Державному центрі зайнятості розповіли, в який спосіб можна подати документи для отримання допомоги в період карантину.

До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.

Хочу отримати гроші онлайн 💸

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua