Чи підпадають під гарантії ФГВФЛ вклади, відкриті через інтернет-банкінг, - відповідь Фонду


Чи підпадають під гарантії ФГВФЛ вклади, відкриті через інтернет-банкінг, - відповідь Фонду

На початок 2020 року майже 44% українців користувалися інтернет-банкінгом. Тривалий карантин, запроваджений наприкінці березня цього року, очікувано, прискорить процес переходу в онлайн.

Про це розповіла заступниця директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізосіб Наталія Рудуха.

Читайте також: ФГВФО розвіяв міфи щодо гарантування вкладів

За даними дослідження Фонду гарантування вкладів, на початок 2020 року близько 70% українців не знали, чи підпадають під гарантії Фонду вклади, відкриті через інтернет-банкінг або мобільні додатки.

МОЗ продовжив карантин до 31 липня і рекомендує не відвідувати банки. Тож краще скористатися послугами онлайн і підписати договір в електронному вигляді.

Що треба знати: Фонд нагадує, банківські договори, укладені через інтернет, підпорядковуються тим же правилам, що і договори, укладені у відділеннях банків.

Але не залежно від того, як особи заключають договір – за допомогою електронного документообігу, інтернет-банкінгу чи особистого звернення у відділення банків – необхідно читати документи.

“Фонд регулярно здійснює моніторинг банків і перевіряє, чи виконують вони умови і вимоги Фонду для заключення електронних договорів із громадянами” – наголосила Наталія Рудуха.

Довідка Finance.ua:

  • Гарантії Фонду поширюються на кошти фізичних осіб і ФОП, розміщені на депозитах і поточних рахунках.
  • Гранична сума відшкодування в Україні сьогодні становить 200 000 грн незалежно від кількості рахунків у вкладника в одному банку.

До речі, на депозиті можна заробляти більше, якщо скористатися програмою «Бонус до депозиту» від Finance.ua. Більше про програму і вигоди можна дізнатися за посиланням.

Отримати більше з депозиту

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua