Прибуток виробника iPhone впав на 90% за підсумками кварталу


Прибуток виробника iPhone впав на 90% за підсумками кварталу

Тайванська Foxconn, яка є найбільшим постачальником iPhone, відзвітувала про падіння прибутку на 90% за підсумками першого кварталу 2020 року.

Про це пише Reuters.

Читайте також: Продажі смартфонів Apple iPhone впали на 77%

Прибуток компанії за підсумками першого кварталу скоротився до $70,3 млн на тлі закриття заводів у Китаї через спалах коронавірусу, а також скорочення замовлень з боку ключових замовників, в тому числі і Apple.

Зазначається, що результати Foxconn за підсумками першого кварталу виявилися найгіршим результатом компанії з 2000 року і не виправдали прогнозів аналітиків.

У компанії зазначили, що після відкриття заводів у Китаї ситуація покращилася. У Foxconn очікують, що компанія зможе повернутися до стабільного зростання в другому кварталі цього року.

Зокрема, в компанії очікують зростання виручки для корпоративного і обчислювального підрозділу більш ніж на 10% і 15% відповідно. При цьому, в Foxconn очікують зниження виручки в сегменті побутової електроніки, більшу частину якого складають смартфони. Прогнозується, що підрозділ повідомить про зниження продажів на 15% на рік через вплив пандемії коронавірусу на купівельну спроможність споживачів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua