Мораторій на перевірки бізнесу продовжать


Мораторій на перевірки бізнесу продовжать

Мораторій на перевірки для малого бізнесу продовжать на час карантину. У Кабінеті міністрів зараз працюють з комітетами Верховної Ради щодо заходів, які будуть впроваджені для малого бізнесу під час виходу з карантину.

Про це повідомив міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Ігор Петрашко під час брифінгу.

“Є звернення малих підприємців щодо продовження мораторію на перевірки. Ми, як уряд і міністерство, підтримуємо продовження такого мораторію як мінімум на період карантину, можливо, на більш довгий період. Я думаю, таке рішення буде прийнято позитивно”, – заявив Петрашко.

Довідка Finance.ua:

  • У березні уряд прийняв закон про підтримку платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної інфекції. Законом встановлено мораторій на проведення документальних та фактичних перевірок з 18 березня по 18 травня 2020 року.
  • 30 квітня парламент схвалив за основу законопроект Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної інфекції.

Читайте важливі новини та поради, які стануть в нагоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr 🤫

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua