В Офісі президента назвали головні напрямки роботи в боротьбі з коронавірусом


В Офісі президента назвали головні напрямки роботи в боротьбі з коронавірусом

В Офісі президента заявили, що на даний момент йде концентрація за двома напрямками роботи у боротьбі з поширенням коронавірусу.

Про це заявив голова Офісу президента Андрій Єрмак під час брифінгу.

За його словами, влада концентрується на забезпеченні інфраструктури населених пунктів та обсервації громадян, які прибули в Україну з-за кордону .

“Сьогодні ми концентруємося за 2 напрямками: забезпечення готовності інфраструктури від великих до маленьких містечок. Якщо хтось з громадян починає хворіти, щоб можна було підтвердити діагноз, надати всю необхідну допомогу. По-друге, протягом останніх тижнів тисячі громадян України повернулися, і з міст, де є осередки спалаху коронавіруса. Тому для влади є дуже важливим питання обсервації цих людей і контролю їх здоров’я”, – повідомив Єрмак.

Також глава Офісу президента заявив, що в найближчі дні в Україні буде вирішене питання із забезпеченням захисними засобами.

Коронавірус COVID-19: загальна статистика 😷

“Кожен день в Україну надходять необхідні медичні засоби, тести, маски захисні. Безумовно, ми отримуємо щодня сигнали про те, що ще є проблеми з захисними засобами в аптечних мережах. Але я впевнений, що в найближчі терміни ця ситуація буде виправлена. У кожній аптеці можна буде придбати”, – заявив Єрмак.

Довідка Finance.ua:

  • Кабмін переглянув припущення і прогноз економічного і соціального розвитку України на 2020 рік з урахуванням поточних світових тенденцій і виникнення пандемії COVID-19, погіршивши прогноз ВВП України на цей рік.
  • Президент України Володимир Зеленський прогнозує три можливі сценарії поширення коронавірусу в Україні.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua