Кабмін спрогнозував наслідки коронавірусу в Україні: економіка впаде на 3,9%


Кабмін спрогнозував наслідки коронавірусу в Україні: економіка впаде на 3,9%

Кабмін переглянув припущення і прогноз економічного і соціального розвитку України на 2020 рік з урахуванням поточних світових тенденцій і виникнення пандемії COVID-19, погіршивши прогноз ВВП України на цей рік.

Про це повідомила прес-служба уряду.

ВПП. Тепер очікується падіння на 3,9% замість зростання на 3,7%.

Читайте також: Шмигаль повідомив курс долара в оновленому макропрогнозі

Рівень безробіття в Україні в 2020 році складе 9,4% проти раніше прогнозованого 8,1%, а падіння реальної заробітної плати складе 0,3%.

«Водночас, вже з другої половини року очікується відновлення економічного зростання і його прискорення в наступні роки. Серед причин – високий попит у світі на продукцію вітчизняного АПК, значно стійкіша банківська система в порівнянні з попередніми кризовими епізодами, зниження цін на імпортовані енергетичні товари, продовження структурних реформ у співпраці з міжнародними партнерами», – йдеться в повідомленні.

Довідка Finance.ua:

  • Зростання реального ВВП України в 2019 році сповільнилося до 3,2% з 3,4% в 2018 році, або максимального показника за останні 7 років.
  • Міжнародний валютний фонд і Світовий банк прогнозують падіння світової економіки через пандемію коронавірусу і спрчинену цим світову кризу. У США пророкують, що криза від коронавірусу може перевершити кризу 2008 року.
  • Інвестиційна компанія Dragon Capital прогнозує, що в залежності від тривалості карантину в рамках протидії коронавірусу валовий внутрішній продукт України за підсумками 2020 року зменшиться в межах 4-9%.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua