0 800 307 555
0 800 307 555

Український бізнес спрогнозував, як переживе карантин


Український бізнес спрогнозував, як переживе карантин

65% українських компаній не зможуть виконати свої річні бізнес-плани через епідемію коронавірусу.

Про це сказано в прес-релізі за результатами опитування на тему “Економічний вплив COVID-19 на Україну”, проведеного Американською торгово-промисловою палатою та консалтинговою компанією Deloitte.

47% опитаних компаній планують зберегти нинішню кількість своїх працівників і лише чверть респондентів планує скоротити їх кількість. Дослідження показало, що понад 30% опитаних компаній не можуть перевести більшість своїх співробітників на дистанційний режим роботи.

Перевести всіх співробітників можуть тільки 18% компаній, більшість з яких має не більше 200 осіб персоналу.

Як будуть підтримувати бізнес і людей, які втратили роботу

Також компанії, які не можуть перевести своїх співробітників на дистанційний режим роботи, називають проблеми з громадським транспортом (65% опитаних) і забезпеченістю засобами медичного захисту (52%) як ключові перешкоди для ефективного функціонування в умовах карантину. Більшість опитаних побоюються, що згортання співпраці з Міжнародним валютним фондом і можливий дефолт держави стануть додатковим навантаженням на бізнес, тому підприємства очікують від уряду збільшення можливостей служб охорони здоров’я, забезпечення стабільного функціонування банківської системи та продовження співпраці з МВФ.

Опитування було проведено 19 березня серед 104 представників з 96 бізнес-організацій України. Три чверті опитаних – головні виконавчі директори (CEO) своїх компаній.

Довідка Finance.ua:

  • 17 березня Верховна Рада України на позачерговому засіданні прийняла в цілому проект закону про внесення змін до законодавства, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусу.
  • Парламент переніс ключові дати обов’язкового введення РРО через карантин.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua