😷 В Україні медпрацівникам, які працюватимуть з хворими на коронавірус, доплачуватимуть до 200% зарплати


😷 В Україні медпрацівникам, які працюватимуть з хворими на коронавірус, доплачуватимуть до 200% зарплати

В Україні медпрацівникам, які працюватимуть з хворими на коронавірус та окремим категоріям працівників, які забезпечують основні сфери життєдіяльності, доплачуватимуть до 200% зарплати.

Про це повідомляє пресслужба МОЗ.

“Медпрацівникам, які задіяні на роботах з ліквідації коронавірусу в Україні, доплачуватимуть до 200% зарплати”, — сказано у повідомленні.

Зазначається, що також будуть здійснені доплати окремим категоріям працівників, які забезпечують основні сфери життєдіяльності.

“Надбавка буде надходити на період здійснення заходів щодо запобігання виникненню і поширенню коронавірусу COVID-19, до завершення виконання цих заходів”, — додається у повідомленні.

Так, відповідні норми були ухвалені Верховною Радою в законопроекті про запобігання поширенню коронавірусу.

Довідка Finance.ua:

  • Верховна Рада України на позачерговому засіданні прийняла в цілому проект закону про внесення змін до законодавства, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусу.
  • Верховна Рада на позачерговому засіданні 17 березня підтримала законопроєкт, яким скасувала сплату ЄСВ для фізосіб-підприємців на час карантину в зв’язку з коронавірусом.
  • “Укрзалізниця” в рамках виконання урядової постанови, спрямованої на запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19, повідомила про тимчасове припинення з 18 березня перевезень пасажирів залізничним транспортом у всіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному і далекому).
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua