З 18 березня перестають курсувати пасажирські поїзди: що робити з квитками


З 18 березня перестають курсувати пасажирські поїзди: що робити з квитками

“Укрзалізниця” в рамках виконання урядової постанови, спрямованої на запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19, повідомила про тимчасове припинення з 18 березня перевезень пасажирів залізничним транспортом у всіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному і далекому).

Про це повідомили в прес-службі компанії.

“Вантажні залізничні перевезення тривають”, – додали в компанії.

Читайте також: Прийнято законопроект про запобігання коронавврусу в Україні

“Компанія компенсує пасажирам повну вартість проїзних документів на всі скасовані через введення карантину рейси – без справляння додаткових зборів.

Термін повернення квитків. Для зручності пасажирів і щоб уникнути концентрації людей біля кас, “Укрзалізниця” продовжила термін повернення квитків до одного місяця з дати запланованого відправлення поїзда, який скасований.

Як можна повернути квитки. Придбані через інтернет залізничні квитки можна повернути через онлайн-сервіси.

З 17 березня «Укрзалізниця» припинила міжнародні пасажирські залізничні перевезення до завершення періоду карантину, а також повідомила про припинення руху приміських поїздів через держкордон.

Скільки вже повернули. Раніше повідомлялося, що пасажири в період з 11 по 15 березня повернули 303 тис. залізничних квитків на загальну суму 86,6 млн грн у зв’язку з введенням карантину і скасуванням багатьох залізничних рейсів.

Довідка Finance.ua:

Законопроектом про запобігання коронавірусу в Україні передбачається адміністративна відповідальність за порушення обсервації в вигляді штрафу:

  • від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб – у розмірі від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
  • Кримінальна відповідальність – за умисне зараження людей:
  • передбачено арешт на термін до шести місяців, або обмеження волі на термін до трьох років, або позбавлення волі на термін до трьох років.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua