Японська команда створила персональний літаючий транспорт (фото)


Японська команда створила персональний літаючий транспорт (фото)

Японська команда Tetra Aviation заявила, що створила персональний літаючий транспорт – апарат, який відповідає всім необхідним критеріям конкурсу GoFly: вертикальний зліт і посадка, продуктивність, швидкість, витривалість, низький рівень шуму і компактність.

Читайте також: Британці представили серійну версію найбільшого повітряного судна

Літальний апарат teTra 3 – це квадрокоптер з розміщенням пілота, як на мотоциклі. Два передні ротори спрямовані вниз, в той час як два задні розташовані круто під кутом, тоє приблизно 70-80 відсотків їх тяги спрямовується вперед, а не вниз.


Фото з відкритих джерел

Однак продемонструвати можливості літального пристрою завадив сильний вітер. І все ж організатори конкурсу GoFly (головний спонсор – компанія Boeing) нагородили Tetra Aviation грошовим призом в 100 тисяч доларів на подальший розвиток концепції.


Фото з відкритих джерел

За умовами конкурсу, під час демонстрації апарат повинен показати вертикальний зліт і посадку всередині 10-метрового кола, проліт крізь “тунель” і шість кіл у повітрі.


Фото з відкритих джерел

Тривалість польоту має становити не менше 20 хвилин, а після посадки в паливному баку або акумуляторах повинно залишитися достатньо резервного ресурсу. Детальну інформацію про конкурс та його умови можна знайти на сайті GoFly.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua