Милованов назвав чотири галузі, в яких працює до 70% “нелегалів”


Милованов назвав чотири галузі, в яких працює до 70% “нелегалів”

Найбільше нелегально влаштованого населення задіяно в сфері торгівлі, готельного та ресторанного комплексу, у сільському господарстві та будівництві.

Про це під час брифінгу “Державна підтримка підприємств та заходи із детінізації сфери працевлаштування” сказав міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов.

Читайте також: Де найбільше людей працюють неофіційно

“Нелегальне працевлаштування падає щороку на один відсоток. Найбільш критичні галузі – це торгівля, готелі та ресторани, сільське господарство, будівництво. Інколи в цих галузях рівень нелегальних працівників сягає 70%”, – сказав Милованов.

Нагадаємо, наприкінці минулого року рівень тіньової зайнятості впав до найнижчої позначки за десятиліття і становив 21%. А з початку поточного року з майже 200 тисячами працівників було укладено трудові договори.

Кількість громадян віком 15-70 років, зайнятих у неформальному секторі економіки, за 9 місяців 2019 року скоротилася (порівняно з відповідним періодом 2018 року – на 125 тис. осіб) та становила 3,5 млн осіб.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua