У Мінекономіки назвали причину зростання цін на житло (інфографіка)


У Мінекономіки назвали причину зростання цін на житло (інфографіка)

Ціни на житло на первинному ринку в січні 2020 року зросли на 7,9% відносно аналогічного періоду минулого року, в той час як у грудні ціни збільшилися на 6,4%.

Про це йдеться в коментарі Департаменту стратегічного планування та макроекономічного прогнозування Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Як зазначається в повідомленні, ціни на житло упродовж 2019 року активно зростали, “що стало віддзеркаленням зростання активності українців на ринку нерухомості на тлі суттєвих ревальваційних процесів, що “здешевили” житлову нерухомість”.


me.gov.ua

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України ухвалив постанову про соціальне житло, яка має зробити більш доступним житло цього типу. Тепер особи, які потребують соціального захисту та мають недостатній для придбання або оренди житла дохід, зможуть стати на соціальний квартирний облік та надалі отримати соціальне житло.

Середня вартість квартир в новобудовах Києва в грудні 2019 року склала 27 558 грн./кв.м. Відносно листопада середня вартість збільшилася на 1,2%.

За даними експертів порталу ЛУН, у 2015 році середня ціна за квадратний метр у столиці становила 20 260 грн, а вже у жовтні 2019 року його вартість досягла 23 123 грн.

Довідка Finance.ua:

  • За словами прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, ставки за гривневими банківськими кредитами на житло не повинні перевищувати 10%.

Читайте важливі новини та поради, які стануть в нагоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr 🤫

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua