Apple запатентувала унікальний гнучкий екран (фото)


Apple запатентувала унікальний гнучкий екран (фото)

Через те, що екран смартфонів прикритий не склом, а спеціальною пластиковою плівкою, в розкладеному стані на ній утворюються вм’ятини і горбки. Таку проблему вже виявлено ​​на Samsung Galaxy Fold і Motorola Razr: складки на їхніх дисплеях відчутні на дотик і помітні при яскравому освітленні.

Читайте також: Apple представить в 2020 році п’ять нових iPhone

Інженери Apple пропонують рішення для цієї проблеми. Відомство з патентів і товарних знаків США 4 лютого опублікувало поданий компанією патент під назвою “Електронні пристрої з гнучкими екранами і шарнірними з’єднаннями”. У документі описано концепцію, що дозволяє складати гнучкий дисплей без утворення складок.


Фото: telegraf.com.ua Ілюстрація з патенту

У схемі, запропонованій Apple, місце згину утворює петлю, залишаючи навколо шарніра трохи вільного простору і злегка випираючи назовні.


Фото: telegraf.com.ua Так виглядає місце згину смартфона в складеному стані. Навколо петлі згину можна побачити розсувні стулки

При цьому основні частини і краї дисплея щільно прилягають один до одного. Такий спосіб складання дозволяє зменшити механічне напруження, що виникає в пластиковій плівці.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua