Перерахування за тепло: названі області, в яких знижена оплата


Перерахування за тепло: названі області, в яких знижена оплата

Кабінет Міністрів опублікував інфографіку з географією зниження сум у платіжках українців за комунальні послуги по областях.

За даними уряду, 143 підприємства у 21 області (і м. Києві) зробили перерахунок розміру плати на централізоване опалення для населення.

Читайте також: Нафтогаз заявив про загрозу зриву опалювального сезону в 30 містах

Усі підприємства теплопостачання здійснили перерахування у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Тернопільській та Харківській областях.

Як заощадити на комуналці 💡

При цьому у деяких областях знилизи плату менше половини підприємств. Серед них Луганська (2 із 10 тепловиків), Івано-Франківська (2 із 6), Львівська (8 із 19) області.

Натомість, до поради уряду не прислухались тепловики лише у двох областях – Чернівецькій та Миколаївській. Там платіжки не знижували.

Довідка Finance.ua:

  • Зменшення платіжок відбулося через зниження на ринку ціни на газ. У зв’язку із цим Уряд (Постанова №1082) надав місцевій владі механізм, щоб зробити ці корегування в платіжках.
  • Відсоток розміру плати залежить від вартості природного газу, врахованого у структурі чинних тарифів на послуги теплопостачання, та питомої ваги цієї складової у структурі собівартості послуги.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua