Якими будуть відсотки за іпотечні кредити до кінця 2020 року


Якими будуть відсотки за іпотечні кредити до кінця 2020 року

Уряд ставить за ціль зменшити вартість іпотечних кредитів в Україні.

На цьому наголосив Прем’єр-міністр Олексій Гончарук на презентації Стратегії розвитку фінансового сектору до 2025 року.

«Уряд і НБУ мають спільні пріоритети: економіці треба максимально швидко дати доступ до дешевих ресурсів і зменшити ризики для фінансових установ», – зазначив Олексій Гончарук.

Читайте також: НБУ розповів про плани щодо споживчих та іпотечних кредитів

«Також ми очікуємо, що в цьому році буде значно зменшена вартість кредитних ресурсів і для іпотеки. Наша мета — 11-12% у гривні», – повідомив Глава Уряду і додав, що ще одним важливим пріоритетом є доступність фінансових послуг.

За його словами, дешеві кредити потрібні українцям вже зараз, тож з 1 лютого буде запущено програму дешевих кредитів для малого підприємництва під 5%, 7% і 9%, анонсовану раніше Президентом.

«Ми добре розуміємо, що робити. У нас є план. Ми готові до складних викликів, які очікують нас наступні кілька років», – зауважив Прем’єр-міністр.

Довідка Finance.ua:

  • Перший заступник голови НБУ Катерина Рожкова заявила, що 2020 рік має стати роком повноцінного відновлення іпотечного кредитування.
  • За її словами, сьогодні гривнева ціна ресурсів у банках 8-9%, тобто вже зараз можна говорити про іпотеку 14-15% в гривні.
  • Президент Конфедерації будівельників України Лев Парцхаладзе заявляв, що іпотечне кредитування із середньою ставкою у 8% має бути доступним в Україні – цього очікують інвестори та забудовники.

До речі, портал Finance.ua проаналізував кредитні пропозиції більшості українських банків. Найкращі ми відібрали в спеціальному сервісі.

Порівняти і підібрати кредит можна тут 👛

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua