Милованов: Новий закон не дозволяє звільняти вагітних та батьків у декреті


Милованов: Новий закон не дозволяє звільняти вагітних та батьків у декреті

Міністр економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов оприлюднив нововведення реформи ринку праці.

Про це повідомляється на сайті Міністерства економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства.

Головна мета змін на ринку праці – це забезпечення працездатного населення робочими місцями та гідними заробітними платами.

“Україна є лідером з ратифікації міжнародних конвенцій про захист прав найманих працівників, але пасе задніх в сфері їх виконання. Ми не маємо намірів порушувати підписані стандарти, навпаки, захищаємо фундаментальні права робітників”, – сказав він.

Він спростував інформацію про 12-годинний робочий день, скорочення терміну лікарняних, можливість звільнення вагітних та працівників у декреті.

Новий закон врегулює формат дистанційної та надомної роботи і жодним чином не зменшує права працівників, особливо вразливих категорій.

Де взяти кредит безробітному

«Ми прагнемо ускладнити, а в ідеалі, взагалі унеможливити випадки, коли під умовою фіктивних реорганізацій компаній чи установ звільняють соціально незахищених осіб. Тож, хочемо законодавчо захистити усіх працівників, а звільнення вагітних жінок зробити неможливим» – зауважив міністр.

Нагадаємо, Finance.ua писав, що Милованов запропонував запровадити зобов’язання укладати трудовий договір у письмовому вигляді і дозволити працювати дистанційно і за гнучким графіком.

До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.

Отримати гроші до зарплати 💵

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua