Мін'юст та НАЗК будуть обмінюватись інформацією для перевірки декларацій


Мін'юст та НАЗК будуть обмінюватись інформацією для перевірки декларацій

Національне агентство з питань запобігання корупції буде використовувати дані з реєстрів Мін’юсту для контролю декларацій.

Про це повідомляє прес-служба Мін’юсту.

Що змінилося. НАЗК тепер матиме автоматизований доступ Системи логічного та арифметичного контролю декларацій до 3-х державних реєстрів Мін’юсту: Спадкового реєстру, Єдиного реєстру довіреностей і Реєстру актів цивільного стану.

Відомства домовились про розробку сервісів, які будуть обмінюватись інформацією між Єдиним державним реєстром декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, держателем якого є НАЗК, та Єдиним реєстром довіреностей, Спадковим реєстром, Державним реєстром актів цивільного стану громадян.

Читайте також: Дубілет розповів про нововведення у боротьбі з рейдерством

Що це дасть. Міністр юстиції Денис Малюська повідомив, що це дозволить НАЗК здійснювати перевірку декларації в автоматичному режимі.

В реєстрах Мін’юсту міститься великий об’єм важливої під час перевірки декларацій інформації. Таким чином НАЗК отримає доступ до усіх 16 реєстрів та баз даних, необхідних для перевірки декларацій в автоматизованому режимі.

«Завдяки налагодженню такої інформаційної взаємодії внесення недостовірних відомостей у декларації стане неможливим, а корупційні ризики будуть зведені до нуля», – наголосив Денис Малюська.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua