Герус анонсував дешевшу електроенергію непобутовим споживачам — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Герус анонсував дешевшу електроенергію непобутовим споживачам

Енергетика
1577
У жовтні-листопаді для непобутових споживачів об’єднаної енергетичної системи України знизять ціни.
Про це повідомив представник Президента в Кабміні, голова комітету Верховної Ради з питань енергетики та ЖКП Андрій Герус у Facebook.
“Усі непобутові споживачі в ОЕС України у жовтні-листопаді отримають менші рахунки на електроенергію, де тариф буде на 40-45 коп. нижчий, аніж був у липні (зниження на 15%-17%). Новий тариф буде нижчий, аніж був у 1 півріччі 2019 року до введення нової моделі ринку. Жовтень показав, що ринок вже потрохи працює із елементами реальної конкуренції”, – розповів він.
Також Герус відмітив значне покращення на ринку електроенергії (на ринку на добу наперед) у жовтні.

Як заощадити на комуналці

“Обсяг дефіцитів зменшився у всі години, окрім трьох (окрім 7-ї, 8-ї та 12-ї). У вечірні та нічні години обсяги дефіцитів зменшилися вдвічі. Все ще великі дефіцити залишаються у дві проблемні години: 8-а та 24-а… Середньозважена біржова ціна електроенергії у жовтні знизилася на 7 копійок у порівнянні із вереснем та на 13 копійок у порівнянні із серпнем – склала 1,53 грн/кВт-год”, – зазначив Герус.

Довідка Finance.ua:

  • 1 липня почав працювати новий ринок електроенергії, відповідно до прийнятого в 2017 році Верховною Радою Закону України “Про ринок електричної енергії”.
  • Відповідно до закону, нова модель передбачає введення таких сегментів як ринок двосторонніх договорів, ринок “на добу вперед”, внутрішноьдобовий ринок, балансуючий ринок.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас